Čistič kulečníkového sukna NIR

 
 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
28.5.2024
Běžná cena 495 Kč
Ušetříte 100 Kč (–20 %)
395 Kč    
Kategorie Díly pro výrobu & servis
 

Vhodné pro všechna kulečníková plátna. Tento speciální přípravek ve spreji je specifický pro odstraňování skvrn a udržování kulečníkové tkaniny čisté. Je speciálně navržen tak, aby udržela její barvu a odstranila nečistoty.

  • Balení 400 ml
  • Návod k použití: Pro dosažení nejlepších výsledků před použitím tohoto spreje vykartáčujte sukno, abyste odstranili částice křídy atd. Naneste tenkou vrstvu. Nepřestřikujte, osušte čistou látkou (bavlna nebo len). Nesušte a nekartáčujte proti srsti, pokud má sukno směrovou úpravu.
  • Upozornění: Nádoba je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám vyšším než 50°C, nepropichujte a nespalujte ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných žhavých materiálů. Dráždí oči. produkt může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah zdrojů vznícení. Během používání nekuřte. Během používání nevdechujte výpary. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a případně se podrobte lékařskému vyšetření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze v dobře větraných místnostech. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal produktu.

 

Bez látek, které by mohly odbarvit látku sukna nebo ji poškodit!